Kielich o pojemności 1,5 litra typ „B” do blendera Omniblend

500,00 zł brutto
Dostępne: Brak tego produktu na stanie

Nowy typ kielicha o pojemności 1,5 litra do blendera Omniblend I oraz Omniblend V. Kielich swoją premierę miał pod koniec 2017 roku!

Nowy produkt

Kielich o pojemności 1,5 litra typ "B"

Firma JTC w odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów zaprojektowała zupełnie nowy typ kielicha. Kielich (typ B) o pojemności 1,5 litra łączy zalety kielicha 2-litrowego z wymiarami kielicha 1,5 litrowego.

Nowy kielich o pojemności 1,5 litra do blendera Omniblend posiada zmieniony kształt. Przede wszystkim dół kielicha został zwężony. Ostrza prawie przylegają do ścianek kielicha. Tak więc jak i w kielichy 2-litrowym z powodzeniem zblendujesz również produkty suche! Kielich posiada nową, bardziej masywną pokrywę oraz ostrza o 6 łopatkach z nowym łożyskiem

Kielich 1,5 litrowy to świetna alternatywa dla osób, które nie mają zbyt wiele miejsca w kuchni. Wysokość kielicha wraz z tamperem to: 35 cm.   Ponadto kielich pasuje również do dedykowanej osłony wyciszającej Omnishield. Z pewnością znajdzie więc zastosowanie w barach, restauracjach, oraz punktach gastronomicznych. Kielich wykonany został z materiału wolnego od BPA - Eastman Tritan Copolyester


Do każdego kielicha woreczek do produkcji mleka roślinnego gratis!

Cechy nowego kielicha do blendera Omniblend:

Pojemność: 1,5 litra
Przeznaczenie: do produktów suchych i mokrych
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne BPA Free
Gwarancja: 2 lata użytek prywatny/1 rok zakup na firmę
Pasuje do blenderów JTC Omniblend I oraz JTC Omniblend V

Blender Omniblend z nowym kielichem 1,5 litra

Napisz opinię

Path: > > Kielich o pojemności 1,5 litra typ „B” do blendera Omniblend

Produkty powiązane

560,00 zł
Osłona OmniShield Została zaprojektowana specjalnie dla blenderów Omniblend (które i tak pracują o wiele ciszej niż droższe, konkurencyjne blendery innych producentów), ale doskonale pasuje także do innych marek mikserów   podobnego typu i o zbliżonych wymiarach, na przykład Blendtec, KitchenAid, Cusineart.

219,00 zł
Ostrza do blendera Omniblend I oraz Omniblend V Oryginalne, sześcioramienne ostrza do blendera Omniblend. Ostrza zostały specjalnie wyprofilowane, posiadają zagięte końcówki, dzięki czemu jeszcze lepiej blendują produkty suche jak i mokre.

550,00 zł
Kielich do Omniblend - 1,5 litraKielich do blendera  Omniblend o pojemności  1,5 litra. Najlepszy wybór do produktów mokrych. Przygotujesz znakomite smoothies, koktajle, jogurty, oraz skruszysz lód!

550,00 zł
Kielich do blendera Omniblend - 2 litry Kielich blendera do blendera Omniblend o pojemności  2 litrów. Kielich przeznaczony do blendowania produktów suchych jak i mokrych. 

74,00 zł
Tamper Omniblend Dedykowany tamper (ugniatacz) do blenderów serii Omniblend i nie tylko! 

449,00 zł
Silnik Omniblend To serce blendera Omniblend. Blendery Omniblend w normalnym trybie pracy osiągają 950 watów do maksymalnie 1150 watów przy mieleniu szczególnie twardych produktów.

89,00 zł
Gniazdo napędu Omniblend Gniazdo  napędu do blenderów Omniblend zostało wykonane z najwyższej jakości stali oraz materiałów kompozytowych. 

79,00 zł
Podkładka kielicha Gumowa podkładka kielicha do wszystkich typów blenderów Omniblend.

15,00 zł
Woreczek do produkcji mleka roślinnego.​ Woreczek ułatwia przygotowywanie wszelkiego rodzaju mleka z orzechów, soi itp. Zastępuje gazę i jest wielokrotnego użytku.