logo

 

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ MARCE JTC?

 

Fabryka blenderów JTC OmniblendJTC jest chińsko – tajwańską grupą kapitałową która działa na rynku od 1996 roku. Spółką dominująca w JTC jest, Taiwan Star Industrial Inc. Firma została założona w 1983 roku co daje jej 35 lat doświadczenia w produkcji sprzętu AGD. Modele blenderów kielichowych produkowane przez JTC to Omniblend I, Omniblend III, Omniblend V oraz akcesoria do blenderów kielichowych

Firma eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów oraz jest oficjalnym producentem części dla ponad 100 różnych marek. Materiały i komponenty, których używa JTC są w 90% produkowane na miejscu w ich fabryce pod ścisłą kontrolą jakości. Gotowe elementy i części produkowane przez JTC można znaleźć w wielu innych markach produktów gospodarstwa domowego, takich jak Honeywell, włoski DeLonghi i Sanyo.

JTC posiada nowoczesną, w pełni zintegrowaną fabrykę. 90% elementów we wszystkich blenderach OmniBlend jest produkowanych przez firmę na miejscu i podlega ciągłym udoskonaleniom. Projektowanie i produkcja form z tworzyw sztucznych, projektowanie i integracja układów elektronicznych, programowanie układów scalonych, produkcja silników, sitodruk, tampondruk, obróbka zacisków kablowych i obróbka elementów metalowych – to wszystko jest wytwarzane bezpośrednio w fabryce JTC. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy produkt w pełni sprawdzony, o powtarzalnych i najwyższych parametrach .

 

 

JAKOŚĆ

Blendery kielichowe wysokiej mocy OmniBlend są produkowane przez JTC, firmę z ponad 35-letnim doświadczeniem, lidera w branży urządzeń AGD. Urządzenia te są wytwarzane w warunkach ścisłej kontroli jakości, przy użyciu najlepszych materiałów, gwarantujących najwyższą klasę sprzętu. Marka OmniBlend prowadzi stale prace badawczo-rozwojowe, wspierając innowacje w sektorze zdrowego żywienia. Uwaga - należy się wystrzegać tanich podróbek!. Tylko w blenderach kielichowych OmniBlend zastosowane zostały oryginalne, markowe części! Miarą sukcesu i reputacji firmy JTC jest to, że wiele firm wywodzących się z Chin zaczęło kopiować blendery OmniBlend. Są one sprzedawane w wyraźnie niższej cenie oraz przede wszystkim o wiele gorszym wykonaniu! Jeżeli blender nie posiada oznaczenia JTC lub OmniBlend, to możesz być pewny, że masz do czynienia z tanią podróbką! Jako autoryzowany sprzedawca produktów JTC w Polsce zapewniamy, że nasze blendery kielichowe są oryginalnymi produktami JTC.

 

WYDAJNOŚĆ

OmniBlend połączył rozwiązania konstrukcyjne najlepszych na świecie blenderów, aby stworzyć jedno z najszybszych i najmocniejszych urządzeń do przygotowywania żywności, wspomagane przez solidny i niezawodny silnik elektryczny o mocy 3 KM. Ten świetnie sprzedający się blender komercyjny nadaje się zarówno do intensywnej pracy w restauracjach i pijalniach soków, gdzie przynosi nowy poziom profesjonalizmu i kreatywności, jak i znajduje zastosowanie w przygotowywaniu posiłków w kuchni domowej. Blendery OmniBlend posiadają moc i wydajność, aby rozbić ściany komórkowe zielonych liściastych, warzyw korzeniowych, uwalniając w ten sposób cenne składniki odżywcze dla łatwiejszego przyswojenia przez twój organizm. Podsumowując - Omniblend to bardzo dobry blender kielichowy.

 

ŻYWOTNOŚĆ

Marka OmniBlend byłą oceniana i testowana w ciągu ostatnich 19 lat, na rynkach ponad 90 krajów. Nasze blendery są używane komercyjnie przez restauracje i pijalnie smoothies na całym świecie. O klasie produktów świadczy około 1000 niezależnych opinii, wydanych przez użytkowników na całym świecie. OmniBlend oferuje na swój sprzęt 5-letnią gwarancję nezawodności.

 

CENA

OmniBlend specjalizuje się w produkcji sprzętu wysokiej jakości i wydajności, blenderów kielichowych, które są bardziej przystępne cenowo będą bezawaryjnie działać przez cały okres użytkowania. Porównanie wydajności, jakości, trwałości, ceny i okresu gwarancji, pozwala nam twierdzić, że blendery wysokiej mocy OmniBlend są najlepszymi blenderami na rynku.

fabryka jtc

 

CERTYFIKATY

Blendery JTC Omniblend posiadają certyfikaty:
ISO 9001:2008, UL, cUL, CE, CB, IEC oraz SAA

Spełniają również europejską normę 1935/2004 dotyczącą kontaktu z żywnością.


Zapewniamy, że nasze blendery jak i części są markowymi produktami JTC. Pamiętaj u nas każdy blender pochodzi wprost od producenta! Na blenderze oprócz nazwy Omniblend, numeru seryjnego jest również logo JTC!
Wszystkie blendery Omniblend zostały dopuszczone do obrotu na rynku polskim przez SANEPID!
Więcej o JTC i certyfikatach w poniższej prezentacji: By wyjść z prezentacji naciśnij przycisk Esc