opinie

Przedstawiamy opinie użytkowników oraz blogerów, mających codziennie do czynienia z blenderami Omniblend.

 

Organicfoodee - Omniblend vs Vitamix

Jeśli nigdy wcześniej nie doświadczyłeś niesamowitej mocy blendera Vitamix, będziesz się zastanawiać, dlaczego Klienci gotowi są zapłacić za niego około $ 500 w USA, lub £ 450 w Wielkiej Brytanii. Co może być tak niesamowitego w blenderze kielichowym??!

Czysta, druzgocąca moc!

Zmieli on wszystko całkowicie, począwszy od mielenia ziaren kawy, po sporządzanie smoothies. Twoja kuchnia z blenderem wysokoobrotowym już nigdy nie będzie taka sama.

Dlaczego więc polecam kupno blendera Omniblend, zamiast Vitamix? Cóż, jest to marka blendera o wysokiej mocy, który rozdrabnia tak samo skutecznie ... ale za połowę ceny !!!

Omniblend jest pięknie zbudowanym urządzeniem. Zaprojektowano go z wielką dbałością o szczegóły, takie jak obudowa, ergonomia dzbana i profesjonalny charakter produktu. Na przednim panelu sterującym znajdziemy trzy przyciski sterujące prędkością obrotów: "Low (Niskie)", "Medium (Średnie)" i "High (Wysokie)" Jest też funkcja "Pulse (Tryb pulsacyjny)" oraz trzy ustawienia timera, dzięki czemu można przetwarzać składniki spożywcze w wybranych przedziałach czasowych.

Blender Omniblend przenosi użytkownika na nowy poziom, daleko poza możliwości innych blenderów. To nie są tylko koktajle (choć urządzenie sporządza je z łatwością). Pierwszym zadaniem dla mojego blendera Omniblend było przerobienie worka surowego proszku Mesquite na delikatny pył. Kupiona przez mnie partia proszku Mesquite nie była tak drobno zmielona, jak proszek innych marek, miała konsystencję mniej jedwabistą.

Zamiast odrzucać całą partię surowego Mesquite, spróbowałem sproszkować go w blenderze Omniblend. Zadziałało idealnie! Mesquite został całkowicie sproszkowany, uzyskał zupełnie inną strukturę, a także dostrzegalnie słodszy profil smakowy ... Drobne cząstki są teraz tak malusieńki, że mogą wniknąć w kubki smakowe języka. Niesamowita transformacja surowca o nieco niższym standardzie składnika w prawdziwą rozkosz dla smakosza!


Zadaniem numer dwa było bardzo drobne posiekanie torby suszonych alg dulse tak, że można było nimi posypać świeże sałatki, bez potrzeby moczenia. W Stanach Zjednoczonych istnieje kilka marek oferujących płatki dulse, które są na tyle dobre, aby używać ich w ten sposób, ale w Wielkiej Brytanii, muszę znaleźć gotową paczkę płatków dulse, która jest gotowa do użycia jako dodatek do sałatek, prosto z opakowania.

I tak, wsypałem paczkę surowych alg dulse do blendera Omniblend, nacisnąłem funkcję "High", na około 3 minuty ... płatki dulse! Gotowe do posypania, bez konieczności moczenia. Nieco podobne w smaku do soli sezamowej gomasio. Pyszne!


Moja opinia?

Blender Vitamix jest mocniejszy o około 5% niż OmniBlend...
Lecz blender OmniBlend kosztuje około 50% mniej niż Vitamix...

Bez wahania polecam kupno blendera Omniblend. To pięknie wykonany blender, który będzie ci służył przez dekady, otworzy perspektywy wykorzystywania nowych receptur przygotowywania potraw, a ponadto ma niespotykany stosunek jakości do ceny.

http://www.organicfoodee.com/blog/2013/01/omniblend-v-vitamix/

 

Incrediblesmoothies - JTC OmniBlend V 3 Horsepower Blender Review

Jeśli chodzi o zielone smoothies, blender OmniBlend V wykonuje fantastyczną pracę. Przewyższa każdy blender dostępny w sklepach firmowych. Szybko i bezproblemowo przetwarza duże kawałki owoców, liście jarmużu, doskonale upłynnia twarde produkty, takie jak marchew i rdzeń ananasa. Nie ma "popijania i żucia", jak w przypadku smoothies, sporządzonych przy użyciu tańszych blenderów.

Konsystencja każdego smoothie, które sporządziliśmy za pomocą tego blendera, była kremowa i jednolita, bardzo zbliżona do konsystencji smoothies, wykonanych za pomocą naszego blendera Blendtec. Nie stwierdziliśmy w smoothies obecności niezwiązanych kawałków owoców, ani fragmentów liści warzyw. Ten blender rozbija ściany komórkowe produktów i uwalnia składniki odżywcze, dzięki czemu organizm jest w stanie lepiej je wchłonąć. Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości naszych smoothies.

Tylko raz musiałem użyć popychacza (tampera)i była bardziej moja wina, niż Blendera. Zazwyczaj, wystarczy po prostu włożyć do kielicha dużych kawałki (nie całe owoce) i garść pokrojonych zielonych warzyw liściastych (siekane), a następnie nacisnąć przycisk "High" lub "Pulse", a blender pobierze składniki na ostrza tnące bez konieczności korzystania z tampera. Podejmowanie Przyrządzanie smoothies w tym blenderze jest niezwykle proste!

Jak OmniBlend wypada w porównaniu z blendeami Blendtec, Vitamix i innych marek?

OmniBlend V 3 HP blender jest bardzo zbliżony pod względem jakości i mocy do produktów dwóch liderów na rynku blenderów - Blendtec i Vitamix. Zarówno Blendtec, jak i Vitamix sporządzają nieco bardziej kremowe smoothies , ale różnica jest prawie niezauważalna i do pominięcia.

http://www.incrediblesmoothies.com/blender-guide/jtc-omni-v-3-horsepower-blender-review/

Krótkie opinie naszych klientów:


"Bardzo praktyczny blender. Mam go w wersji z kielichem 2 litrowym i sprawdza się naprawdę świetnie. Towar po zamówieniu miałam następnego dnia w domu." Magdalena

 

"Od tygodnia używam omniblend V - jestem naprawdę zachwycona jego działaniem. Miksuje dosłownie wszystko co się wrzuci do kielicha. Soki wychodzą przepyszne, sorbet tak samo! Polecam." Joasia

 

"Jestem bardzo zadowolona z Omniblend V. Zamówiony w środę, w czwartek był już u mnie. Świetnie się prezentuje w mojej kuchni, a jeszcze lepiej działa!" Karolina

 

"Często kupuję w sieci, lecz rzadko piszę opinie. Tutaj chciałam bardzo pochwalić obsługę sklepu. Kontakt pierwsza klasa i miła rozmowa. Blender miałam następnego dnia w domu po złożeniu zamówienia. Polecam gorąco bo warto :)" Beata

 

"Swietne urządzenie. Bardzo dobrze prezentuje sie w kuchni j jak dziala :) Super opcją jest płynna zmiana prędkości nie zawsze potrzebuje maxymalnych obrotow a tutaj mogę łatwo to zmienic" Nomi11